Meguiar's DA Polisher Backing Plate 5" - unašeč na DA leštičku 5-palcový

127 mm

Výrobce MEGUIAR`S
Katalogové číslo DBP5
Záruka 2 roky
921 Kč
761,11 Kč bez DPH
  Skladem — odesíláno obvykle ihned
×

MEGUIARS Unášecí talíř na DA leštičku 127 mm DBP5

Unašecí talíř DBP5 je určen pro použití s elektrickou orbitální leštičkou Meguiars MT310 a dalšími orbitálními leštičkami s průměrem závitu 5/16". Slouží pro uchycení mikrovláknových kotoučů DA Microfiber o průměru 5" (DMX5, DMC5 a DMF5).

Nový systém unašecích talířů Meguiars výrazně zjednodušuje a zefektivňuje strojní leštění. Zároveň Vám usnadní výběr správného unašecího talíře pro konkrétní leštící kotouč.

Nové unašecí talíře Meguiars z řady DBP jsou kompletně přepracovány, aby Vám poskytli ty nejlepší výsledky při leštění i broušení karoserie. Unašecí talíř DBP5 zcela nahrazuje starší unašecí talíř W67DA, dodáván se systémem DA Microfiber Correction System.

Speciální suchý zip Velcro, kterým se k unašecím talířům uchycují lešticí a brusné kotouče, byl vyvinut s důrazem na maximální efektivitu leštění a broušení. Tento jedinečný systém zabraňuje nechtěným ztrátám leštící síly. Běžné suché zipy mohou vlivem vibrací a kolmého tlaku na unašecího talíře způsobovat vůli ve spojení mezi unašecím talířem a kotoučem a tím ztrátu lešticí síly generovanou leštičkou. Výsledkem je omezená schopnost korekce a leštění laku.

Systém Velcro svou unikátní konstrukcí zajišťuje pevnost spojení mezi unašecím talířem a kotoučem a zvyšuje tak účinnost strojního leštění a broušení. Díky suchému zipu Velcro nevznikají nežádoucí vůle a maximální množství leštící síly tak přechází z leštičky na povrch laku. Proto tento suchý zip používá společnost Meguiars na všech svých kotoučích a unášecích talířech.

Unášecí talíře dokáží ovlivnit výsledek renovace laku stejně, jako použitá strojní leštička, kotouč, leštící pasta nebo samotná technika aplikace. V případě, že používáte nekvalitní unašecí talíř, nebo unašecí talíř s nevhodným suchým zipem, může být výsledek Vaší práce negativně ovlivněn. Použití kotoučů či unašecích talířů s běžným suchým zipem je sice technicky možné, ale z důvodů výše popsaných doporučujeme našim zákazníkům používat vždy jen špičkové kotouče a unašecí talíře Meguiars, které Vám zajistí ty nejlepší možné výsledky při korekci, leštění i voskování laku.

Výhody unášecích talířů DBP oproti starším verzím unášecích talířů Meguiars:

Vyšší výkon - Kompletně přepracovaný unašecí talíř poskytuje vylepšený přenos lešticí síly z leštičky na povrch laku.

Vyšší odolnost - Nové jádro ze skelných vláken a bezpečnostní nýty zvyšují pevnost a odolnost unašecího talíře

Indikátor otáčení usnadňuje kontrolu nad otáčkami unašecího talíře a zpříjemňuje tak strojní leštění.

Okraj z tuhé gumy, která umožňuje precizní práci v těžko dostupných místech, ale nevytváří ostrou hranu, kterou by bylo možné poškodit lak.

Speciální suchý zip Velcro zefektivňuje leštění i broušení laku díky jedinečnému designu vláken.

Balení 1 ks

Závit 5/16"

Uchycení kotoučů

Suchý zips

Průměr 5" / 127 mm

Max. otáčky (orbity) 12000 OPM

Pro nástroje

MT310 a iné so závitom 5/16"

Pro kotouče

DMC5 a DMF5