Meguiar's Paint Protect - extrémně dlouhodobá ochrana laku - až na 1 rok 473 ml

Akce
Výrobce MEGUIAR`S
Katalogové číslo G36516
Záruka 2 roky
610 Kč
504,10 Kč bez DPH
  Skladem na prodejně minimálně 3 ks — odesíláno obvykle ihned
×

Meguiar’s Paint Protect je absolutním vrcholem mezi přípravky na ochranu laku – oslnivá výdrž, perfektní ochrana a uživatelská nenáročnost jsou vlastnosti, které v sobě nespojuje žádný jiný přípravek na ochranu laku!

Ochrana je důležitá. Na kůži si před opalováním nanesete ochranný krém s UV faktorem, Váš dům chrání bezpečnostní systém s alarmem a když jezdíte na kole, nosíte helmu. Můžete také zapsat svou dceru na karate, předtím, než začne randit s chlapci.

Věci, kterých si ceníte, se snažíte chránit a opatrovat. Vaše auto by nemělo být výjimkou! Proto má Meguiar's kompletní, technologicky vyspělý sortiment výrobků pro ochranu vnějších i vnitřních částí Vašeho auta pro snadné, rychlé a 100% efektivní použití.

Od víkendového řidiče až po vášnivého automobilového nadšence -  Meguiar's má správné řešení pro ochranu Vašeho vozu, ať už je Váš vztah k automobilům jakýkoli!

Jediné balení přípravku G36516 Meguiar's Paint Protect (473 ml) Vám při správné aplikaci vystačí na 40-50 osobních automobilů!

Pouhé 4 kapky tohoto produktu stačí pro nanesení ochrany na celou kapotu!

G36516 Meguiar's Paint Protect však není běžný vosk, ale speciální přípravek pro extrémně dlouhodobou ochranu laku, tzv. "coating". Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Vosky Meguiar's jsou designovány tak, aby současně: vytvářely ochranu vydržely na povrchu dlouhou dobu posilovaly lesk odpuzovaly vodu, vytvářely líbivý efekt "korálkování vody"

G36516 Meguiar's Paint Protect byl vyroben s důrazem zejména na tyto vlastnosti: vytvoření ochrany extrémně dlouhá trvanlivost odpuzování vody

Na ostatní vlastnosti (posílení lesku, "korálkování vody") nejsou v případě Paint Protectu kladeny takové nároky jako u běžných vosků (např. Meguiar's Ultimate Wax).

Komu a na jaké vozy bude vyhovovat G36516 Meguiar's Paint Protect více než běžný vosk?

Trvanlivost - Chcete svůj vůz ochránit a přitom nechcete ochranu nanášet příliš často? Je pro Vás voskování několikrát do roka nežádoucí? Trvanlivost až 1 rok udělá z Paint Protectu Váš oblíbený produkt!

Jednoduchost - Aplikace Paint Protectu je ještě snazší než u běžného vosku! "Leštěnka" / show car v průběhu zimy - Máte svého plechového mazlíka, o kterého se pravidelně staráte a na zimu jej uklízíte do garáže k zimnímu spánku? Právě na dlouhou zimu, kdy se nebudete moci o své auto starat, je ideální skutečně extrémně dlouhotrvající ochrana, kterou Vám dodá právě Paint Protect. Na jaře už se budete moci opět o svého miláčka pravidelně starat, včetně pravidelného voskování.

Auto pro denní potřebu - Pro běžné, každodenní ježdění do práce, na nákupy a za dalšími povinnostmi používáte auto, které byste chtěli ochránit, ale pravidelnost voskování Vás odrazuje? Pak právě pro Vás je určen Paint Protect! Stačí jej nanést pouze jednou ročně a pak už auto pouze umývat šetrným autošamponem. Nic víc není třeba!

Služební auto - Chcete i svému služebnímu vozu dopřát péči v podobě snadno aplikovatelné a skutečně dlouhotrvající ochrany, navíc za minimální náklady? Paint Protect je řešením! Rychle a efektivně!

Další auta v rodině - Trápí Vás, že se Vaše přítelkyně či manželka nestará o svůj vůz? Nemáte však dostatek času pečovat o její auto plnohodnotně? Ochraňte jej Paint Protectem a máte vystaráno až na jeden rok!

Kdy je pro Vás tou nejlepší volbou běžný vosk?

Maximální posílení lesku - Pokud je Vaším požadavkem číslo jedna skutečně hluboký, luxusní, mokrý vzhled, pak pro Vás je tím ideálním přípravkem právě vosk. Obsažené optické rozjasňovače a lešticí složky rozzáří Váš vůz tak, že bude doslova nepřehlédnutelný! "Korálkování vody" - Zamilovali jste se do velkých kapek vody, které z povrchu Vašeho navoskovaného laku samy stékají? Tato doprovodná vlastnost, která není důkazem ochrany, ale bezpochyby je líbivým efektem, je nejintenzivnější právě po použití běžných vosků. Díky extrémním hydrofobním vlastnostem vosků si tak můžete užívat velkých kulatých kapek po každém kontaktu laku s vodou! "Leštěnka" / show car / kterýkoli vůz, ke kterému máte vztah - Je Váš milovaný vůz opravdovým show carem? Máte ke svému autu vztah a nepovažujete ho za prostý dopravní prostředek? Chcete mu dopřát tu nejlepší péči bez ohledu na to, že taková péče je třeba opakovat několikrát do roka? Pak Vám vosk dodá vše, co pro svůj vůz požadujete. Odměnou Vám bude perfektní vzhled auta, za kterým se každý s radostí ohlédne.